Termékek Menü
0

FRISS HÍREK - Mikor szurkoljunk a Honvéd olimpikonjainak?

  Hajrá HONVÉD

  Mikor szurkoljunk a Honvéd olimpikonjainak?

A Budapesti Honvédot nyolc sportágban – atlétika, cselgáncs, kajak-kenu, sportlövészet, öttusa, úszás, vívás, vízilabda – 23 versenyző képviseli a riói olimpián. Az alábbiakban megtudhatja, hogy a honvédos sportolók – magyar idő szerint – mikor szerepelnek:  

augusztus 6., szombat

Úszás

18.00: női 100 pillangó, előfutam (SZILÁGYI LILIÁNA)

3.00: női 100 pillangó, középdöntő

Vízilabda

14.00: férfiak, A-csoport: Szerbia-Magyarország (DECKER ATTILA, SZIVÓS MÁRTON)

Sportlövészet

18:00 - 21:00 Férfi légpisztoly (TÁTRAI MIKLÓS)


augusztus 7., vasárnap

Sportlövészet

14.00: női légpisztoly, selejtező (TOBAI-SIKE RENÁTA)

16.00: női légpisztoly, döntő

Úszás

3.00: női 100 pillangó, döntő


augusztus 8., hétfő

Cselgáncs

15.00: női 57 kg selejtezők, negyeddöntő (KARAKAS HEDVIG)

20.30: női 57 kg vigaszág, elődöntő a 3. helyért, döntő

Vízilabda

14.00: férfiak, A-csoport: Magyarország-Ausztrália (DECKER ATTILA, SZIVÓS MÁRTON) 


Augusztus 9., kedd

Sportlövészet

 

14.00: női sportpisztoly, selejtező (TOBAI-SIKE RENÁTA)

 

20.30: női sportpisztoly, döntő

Úszás

18.00: női 200 pillangó, előfutam (SZILÁGYI LILIÁNA)

3.00: női 200 pillangó, középdöntő

Vívás

14.00: férfi párbajtőr egyéni , 1. és 2. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő (BOCZKÓ GÁBOR, IMRE GÉZA) 

  21.00: férfi párbajtőr egyéni, elődöntő, a 3. helyért, döntő


Augusztus 10., szerda

Sportlövészet

 1 4.00: férfi szabadpisztoly, selejtező (TÁTRAI MIKLÓS)

  17.00: férfi szabadpisztoly, döntő

Úszás

18.00, női 200 pillangó döntő

Vívás

13.30: női tőr egyéni, 1. és 2. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő (KNAPEK EDINA)

22.30: női tőr egyéni, elődöntő, a 3. helyért, döntő

Vízilabda

14.00: férfiak A-csoport: Görögország-Magyarország  (DECKER ATTILA, SZIVÓS MÁRTON)


augusztus 12., péntek

 A tlétika

14.35: női hétpróba, 100 gát (Zsivoczky-FARKAS GYÖRGYI)

15.50: hétpróba magas A és B- csoport (Zsivoczky-FARKAS GYÖRGYI)

1.35: hétpróba súly (Zsivoczky-FARKAS GYÖRGYI)

3.05: hétpróba 200 m (Zsivoczky-FARKAS GYÖRGYI)

Vízilabda

0.30: férfiak A-csoport: Magyaroszág-Japán  (DECKER ATTILA, SZIVÓS  MÁRTON)


Augusztus 13., szombat

Atlétika

16.45: női hétpróba távol (Zsivoczky-FARKAS GYÖRGYI)

1.00: hétpróba, gerely A és B-csoport (Zsivoczky-FARKAS GYÖRGYI)

3.53: hétpróba 800 m (Zsivoczky-FARKAS GYÖRGYI)


augusztus 14., vasárnap

Vívás

14.00: férfi párbajtőr csapat, negyeddöntő (BOCZKÓ GÁBOR, IMRE GÉZA)

17.30 férfi párbajtőr csapat, elődöntő

22.30: férfi párbajtőr csapat, a 3. helyért, döntő

Vízilabda

5.50: férfiak A-csoport: Brazilia-Magyarország (DECKER ATTILA, SZIVÓS MÁRTON)


augusztus 15., hétfő

Kajak-kenu

14.00: női K-2 500 m, előfutamok (SZABÓ GABRIELLA)

 


augusztus 16., kedd 

Vízilabda

16.00, 17.20, 20.10, 21.30 férfiak, negyeddöntő

 


augusztus 17., szerda

Kajak-kenu

14.00: férfi K-2 1000 m, előfutamok, elődöntő (CEINER BENJAMIN, HUFNÁGEL TIBOR)


augusztus 18., csütörtök

Kajak-kenu

14.00: férfi K-2 1000 m, döntő

Öttusa
19.30: férfiak, rangsoroló vívás (MAROSI ÁDÁM)

Vízilabda

16.00, 20.10: férfiak az 5-8 helyért, 17.20, 21.30: férfiak, elődöntő
 
augusztus 19., péntek

Atlétika

13.00: férfi 50 km gyaloglás (SRP MIKLÓS, VENYERCSÁN BENCE)
19.30: női 20 km gyaloglás (RÉCSEI RITA)
 
Kajak-kenu

14.00: női K-4 500 m, előfutamok, elődöntő (CSIPES TAMARA, SZABÓ GABRIELLA)

15.00: férfi K-4 1000 m, előfutamok, elődöntő (CEINER BENJAMIN, HUFNÁGEL TIBOR)


augusztus 20., szombat

Kajak-kenu

14.00: női K-4 500 m, döntő, férfi K-4 1000 m, döntő

Öttusa

17.00: férfiak, úszás (MAROSI ÁDÁM) 

19.00: bónuszvívás (MAROSI ÁDÁM, lovaglás (MAROSI ÁDÁM)

23.00: férfiak kombinált szám (MAROSI ÁDÁM)

Vízilabda

18.00: férfiak, a 3. helyért

22.50: férfiak, döntő

Tartalomhoz tartozó címkék: FRISS HÍREK