Termékek Menü
0

FRISS - Kajak kenu sikerek futószalagon

Ponte de Lima-i U23-as és Felnőtt Európa-bajnokság:

  • U23 Női K-1 26km - 1.hely: Horváth Noémi
  • Felnőtt Női K-1 3,6km – 1. hely Horváth Noémi

Budapest Bajnokság 2017. július 1-2.
Az utóbbi évek legsikeresebb Budapest Bajnokságát zárta szakosztályunk 3 utánpótlás csoportja, összesen 12 arany-, 3 ezüst-, és 2 bronzérmet nyertek versenyzőink.

Legeredményesebb versenyző Czuffer Attila 4 aranyéremmel!

Budapest Bajnokok

1. hely:

  • K-1 Női ifjúsági U17-18 500m 1. Balázs Kata
  • K-2 Férfi ifjúsági U17-18 500m 1. Buza Krisztián-Sumicz Benedek
  • K-2 Női ifjúsági U17-18 500m 1. Balázs Kata-Selmeci Réka
  • K-4 Férfi ifjúsági U17-18 500m 1. Kovács Márton-Buza Krisztián-Steinbach Ferenc-Tomori Gergely
  • K-2 Női ifjúsági U17-18 1000m 1. Balázs Kata-Selmeci Réka
  • MK-1 U11 2000m Tölgyesi Flóra
  • MK-1 U11 2000m Obersovszky Simon
  • MK-1 U11 4x300m vegyes Hízó Zsadány-Majnek Panna-Obersovszky Simon-Tölgyesi Flóra
  • K-1 U23 férfi 1000m Czuffer Attila
  • K-2 U23 férfi 1000m Czuffer Attila, Czeglédi Márk Barnabás
  • K-1 U23 férfi 500m Czuffer Attila
  • K-2 U23 férfi 500m Czuffer Attila, Bene Ákos,

2. hely:

  • K-2 Férfi ifjúsági U17-18 1000m 2. Buza Krisztián-Urbán Márton-Steinbach Ferenc-Tomori Gergely
  • MK-1 U11 2000m Majnek Panna
  • MK-1 U11 4x300m Bodrog Máté-Geri Ábel-Magari Hunor-Sári Szilárd

3. hely:

  • K-2 U23 férfi 500m Czeglédi Márk Barnabás, Papp Dániel

4. hely:

  • MK-2 U12 2000m Reicher Lóránt-Bánkúti Zsombor
  • MK-4 U10-12 2000m Bodrog Máté- Rógán Ákos-Szulczer-Kovács Lukács-Szabó Gábor 4.

5. hely:

  • K-1 U14 1000m Novák Dorka
  • K-1 U14. 4000m NovákDorka
  • MK-1 U10 2000m Tratner Barna

6. hely:

  • MK-1 U10 2000m Bereczki Áron

A Budapesti Honvéd Sportegyesület Kajak Kenu Szakosztályának az Európa-bajnokságon résztvevő sportolói:

Plovdiv 2017. július 14-16.

 

Név Versenyszám Edző
Balaska Márk K-2 200m Kiss István és Tóth László
Ceiner Benjámin K-4 1000m Kiss István és Tóth László
Farkasdi Ramóna K2 500m és K-2 1000m Csipes Ferenc
Hagymási Réka  K-2 200m Tóth László és Kiss István
Hufnágel Tibor K-2 1000m Kiss István és Tóth László
Ilyés Róbert K-2 1000m Kiss István és Tóth László
Noé Bálint K-4 1000m Kiss István és Tóth László
Molnár Péter K-4 500m Hűvös Viktor
Suha Miklós (parasportoló) VL-2 200m Pruzsina István
Juhász Tamás (parasportoló) KL-1 200m Pruzsina István
Tóth Julianna (parasportoló) VL-2 200m Pruzsina István

 


 

 
Tartalomhoz tartozó címkék: FRISS HÍREK