Termékek Menü
0

FRISS - Kajak kenu szakosztályunk továbbra is szárnyal

A Magyar Kajak Kenu válogatott megmutatta Európának, hogy továbbra sem lehet letaszítani a képzeletbeli dobogó legfelsőbb fokáról!

A magyar válogatott minden idők egyik legjobb szereplését produkálva 10 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzéremmel zárta Plovdivban a felnőtt Európa-bajnokságot. A csapat ezen belül öt aranyérmet és összesen 8 dobogós helyezést szerzett az olimpiai számokban.

Természetesen a fantasztikus sikerhez a Honvéd kajak-kenu szakosztályunk sportolói is hozzájárultak!

  • K-2 Női 1000m Hagymási Réka, Farkasdi Ramóna I. hely
  • K-2 Férfi 200m Balaska Márk I. hely
  • K-4 Férfi 500m Molnár Péter I.hely
  • K-2 Férfi 1000m Hufnágel Tibor, Ilyés Róbert IV. hely
  • K-2 Női 500m Farkasdi Ramóna IV. hely
  • K-2 Női 200m Hagymási Réka VI. hely
  • K-4 Férfi 1000m Noé Bálint, Ceiner Benjamin IX. hely

Para eredmények:

  • KL-1 Férfi 200m Juhász Tamás IV. hely
  • VL-2 Női 200m Tóth Júlianna IV. hely
  • VL-2 Férfi 200m Suha Miklós VI. hely

A racicei Kajak kenu Világbajnokságon kivívták az indulás jogát!

  • K-2 200m  Hagymási Réka
  • K-2 1000m Farkasdi Ramóna
  • K-2-1000m Hufnágel Tibor-Ilyés Róbert
  • K-4 1000m Ceiner Benjamin
  • K-2 200m Balaska Márk
  • K-1 5000m Noé Balint

paracanoe:

  • KL-1 men 200m Juhász Tamás
  • VL-2 women 200m Tóth Júlianna
  • VL-2 men 200m Suha Miklós

 


Kajak kenu Utánpótlás eredmények:

U23 EB Belgrád eredmény:

  • K-2 Men U23 1000m II. hely Koleszár Mátyás, Németh Viktor
  • K-4 Men U23 1000m II. hely Gacsal Ákos (GYVSE), Doba Alfréd (UTE), Gál Péter (Szolnok), Ceiner Bálint (BHSE)
  • K-2 Men U23 500m II. hely Koleszár Mátyás, Németh Viktor

Edzőik: Kiss István, Tóth László

Országos diákolimpia eredményei:

Igazolt versenyzők között:

  • Mk-1 2000m U11 Tölgyesi Flóra 1.

Szabadidősök között:

  • Mk-1 500m  U11 Majnek Panna 1. 
  • Mk-1 500m U10  Tratner Barna 3.
  • Mk-1 500m U10  Márfi Máté 1.
  • Mk-1 500m U10 Bereczki Áron 2.
  • Mk-2 500m U10-U11 Geri Ábel, Bodrog Máté 1.
  • Edzőik: Márfi Gábor, Krémer Márta Borbála

Országos Diákolimpia:

  • K-2 Női ifi 200m I. hely Balázs Kata, Selmeci Réka
  • K-4 Férfi ifi 1000m II. hely Kovács Márton, Buza Krisztián, Steinbach Ferenc, Tomori Gergely
  • K-2 Női ifi 500m I. hely Balázs Kata, Selmeci Réka
  • K-2 Férfi ifi 500m I. hely Buza Krisztián, Tomori Gergely

Edző: Kassai Álmos

 

Tartalomhoz tartozó címkék: FRISS HÍREK