Termékek Menü

KARRIER

Tisztelt Érdeklődő!

Ezen az oldalon a Budapesti Honvéd Sportegyesületnél meghirdetett álláslehetőségek közül tud választani!

Bízunk abban, hogy a meghirdetett munkakör elnyeri tetszését és egy sikeres, jó kedvű csapat tagja lehet Nálunk.

A Honvéd Magyarország egyik legkiemelkedőbb - olimpiai pontszámítás alapján az elmúlt 20 évet figyelembe véve legeredményesebb sportegyesülete!

A BHSE biztos anyagi háttérrel rendelkezik, folyamatosan fejlődik, létesítményeink idén és jövőre mind felújításra kerülnek, azaz minden adva van, hogy egyesületünk sportolói és dolgozói méltó körülmények között dolgozzanak.

Csak a Honvéd!

Jelenleg egy pozícióra keresünk jelentkezőket:

Oktató/ Edző

A Budapesti Honvéd Sportegyesület úszó oktatói/ edzői állást hirdet azonnali kezdéssel. Ha szeretnél egy jó hangulatú, folyamatosan szakmailag fejlődő edzői/oktatói csapatban dolgozni és nem probléma számodra a kollégákkal együttműködni, akkor jelentkezz!

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó tervező készség

Főbb feladatok:

  • Óvodások/Iskolások oktatása
  • Délutáni tanfolyamoztatás – vízhez szoktatás, kisvizes oktatás, mélyvizes oktatás
  • Versenyző előkészítő csoport koordinálása

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkavégzés
  • Barátságos, stresszmentes munkahelyi hangulat
  • Megállapodás szerinti bérezés

Munkavégzés helye: Budapest, Dózsa György úti sporttelepünk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a kiss.eva@honved.hu és a kovacs.gabor@honved.hu  e-mail címekre.