Termékek Menü

Katonai Öttusa VB – Női Eredmények

Központi telepünkön ma a női katonasportolók küzdöttek meg a világbajnoki címért a CISM Katonai Öttusa VB keretein belül. A dobogó legfelső fokára ezúttal az orosz Khuraskina Ekaterina állhatott fel, második helyen Kovács Sarolta őrmester végzett. A magyar katonaválogatottból Alekszejev Tamara őrvezető a 7., Józan Beáta őrmester a 31. helyen végzett. A hölgyek csapatban a 4. helyet szerezték meg.

Az egész magyar csapatnak és a felkészítésben részt vevő edzőknek gratulálunk!

Holnap folytatódik a verseny a férfiak döntőjével. Reggel 9.00-kor rajt az uszodában! Gyertek ki szurkolni Marosi Ádám századosnak, Szabó Illés őrvezetőnek és Tomaschof Soma őrmesternek! Hajrá Magyarország!