Termékek Menü

Úszó világkupa eredmények

Tegnap a női 400m gyors számokkal vette kezdetét FINA Világkupa-sorozat budapesti állomása, melyen kiválóságunk Szilágyi Liliána is képviseli hazánkat. Lilu a csütörtöki 200 méteres pillangó előfutamaiban a 4. legjobb idővel jutott tovább, majd a döntőben a 6. helyen végzett (Ideje: 2:07.19).
Kiváló úszónkat legközelebb a 100 méteres pillangóúszásban láthatjátok a holnapi versenynapon! Hajrá Lilu!

Videósunk természetesen megörökítette az ’Angolnafutam’ néven elhíresült versenyszámot is, ahol a hazai nem-úszó elit sportolók hívták ki Eric Moussambanit 50 méteres gyorsúszásban. Ez az úszószám azért áll szívünkhöz közel, mert világbajnoki bronzérmes gátfutónk, dr. Baji Balázs magabiztosan nyerte el az aranyérmet és olimpiai bronzérmes, világbajnoki ezüstérmes párbajtőrvívónk Somfai Péter a negyedik helyen, Eric előtt ért célba. Megkérdeztük, hát frissen igazolt úszó kadétjainkat a helyszínen, hogy milyen érzés közeget váltani.